Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1. Müügitingimused kehtivad Põllult Koju e-poe (edaspidi e-pood) klientide (edaspidi klient) ja OÜ Siim Siitsamast (edaspidi müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad müüja veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Müüja jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse e-poe veebilehel.
1.4 Klient nõustub Põllult Koju e-poes tellimuse esitamisega lehel olevate müügitingimuste, tarnetingimuste ja privaatsuspoliitikaga.

2. Hinnad

2.1. Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes.
2.2. Müüjal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui Klient esitas ja tasus tellimuse, siis kohustub müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.
2.3. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on e-poes toote hind olnud ekslik.

3. Makseviisid

3.1. Maksed tehakse eurodes (€).
3.2. E-poes on võimalik tasuda otse peale tellimuse kinnitamist turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
3.2.1. Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele
3.2.2. Soome pangalingid: OP
3.2.3. Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor
3.2.4. Leedu pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Medicinos Bankas, Citadele
3.3. OÜ Siim Siitsamast on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Siim Siitsamast edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud OÜ Siim Siitsamast arveldusarvele. 

5. Tooted ja ostu sooritamine

5.1. Kuvatavad tooted on reeglina laos olemas. Kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või e-poe programmides.
5.2. Kui toode puudub laost, siis tellimust ei ole võimalik täita. Sel juhtumil võtab e-poe töötaja kasutajaga ühendust ja pakub välja võimaliku uue tarneaja, toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga või tagastab Teenuse kasutajale raha hiljemalt 14 päeva jooksul.
5.3. Teenuse osutaja annab endast parima, et kuvada võimalikult head ja korrektset tootekirjeldust, kuid vaatamata sellele, e-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
5.4. E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.
5.5. Klient valib välja soovitud tooted, lisab soovitud koguses tooted ostukorvi ning seejärel kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronpost, kättetoimetamise aadress, postiindeks). Klient Valib soovitud tarneviisi. Kui klient valib tarneviisiks “Kohaletoimetamine” kohustub klient sisestama tarneaadressi. Klient valib sobiliku makseviisi, kui klient valib makseviisiks “Tasumine kohaletoimetamisel” toimub kauba eest tasumine kauba kättesaamisel, kui klient valib makseviisiks ühe OÜ Siim Siitsamast poolt pakutavatest pangalinkidest, toimub tellimuse eest tasumine valitud pangalingi kaudu. Kliendile ja müüjale saadetakse tellimuse infot sisaldav e-kiri. Müüja võtab ühendust kliendiga ja lepitakse kokku täpsemalt tarneaeg.
5.6. Klient kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
5.7. Müük toimub siis, kui klient on tasunud tellimuse eest pangaülekandega kasutades e-poes olevat pangalinki või teinud ülekande väljastatud arve alusel.

6. Kohaletoimetamine

6.1. Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib müüja tellimuse, võtab kliendiga ühendust ning lepib kokku täpsemad tarnetingimused.
6.2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
6.3. Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
6.4. Müüja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida müüja ei saanud mõjutada või ette näha.

7. Tagastamisõigus

7.1. Vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 punkti 4 kohaselt puudub 14-päevane tagastamisõigus sellistel toodetel, mis riknevad või vananevad kiiresti. Pretensioone arvestatakse ainult kauba kättesaamisel.