Tellin teilt kaupa juba mitmendat korda ja olen kogu protsessi ja kaubaga alati rahule jäänud. Eelneval suvel näidati TV-s kuidas Lõuna-Eesti kartulipõllud on vee all. Seetõttu sügisel tellimisel oli kvaliteedi osas väike hirm, kuid selgus, et täiesti asjata. Kaup on olnud kõrge kvaliteediga. Kui võimalik, siis kevadepoole võiks väiksemate kogustena müüa kartuliseemet. Meil ei ole küll kartulipõldu, aga oleme püüdnud perele tagada varajaselt värske kartuli. Olen küll juba 74-aastane, kuid teie e-poest tellimine on väga lihtne, mugav ja muretu. Telli ja oota kui koju kätte tuuakse ! Aitäh teile !
Indrek
Ostsin Teie käest söögi kartuli “Baltic Rose”. Suurepärane toode. Kättesaamine oli väga mugav ja suhtlus sõbralik. Tänan väga.
Heli
Olen korduvalt tellinud ja väga rahul nii kaubaga kui ka toomisega. Kuna ei tohtinud ise kartukikotti tõsta (peale oppi), siis toodi kenasti kott ruumi ära. Aitäh!
Anne
Märtsis veel juurikad sama värsked ja head nagu sügisel. Eriti meeldib et saab tellida ka pakiautomaati.
Klient
Ostu sooritamine oli väga lihtne kuna toote info ja tellimise info on Teie kodulehel hästi arusaadav ja põhjalik. Kauba kättesaamine oli ülimalt mugav. Jätkake samas vaimus.
Marina
Особенная благодарность за доставку. Вежливый, замечательный парень поднял и заказ и настроение своей харизмой )))
Klient
Olen väga tänulik toodud kartulite eest! Tõite kiiresti ja täpselt lepitud ajal.
Mare
Olen väga rahul, on ilus kollane ja imehea kartul. Tellisin suure koti ja kolleeg käis juba ning noolis 5 kg omale. Ühel päeval tellisin ja järgmisel õhtul juba toodi kaup. Tegingi kohe ahjukartulid soolalihaga.
Hille
Kõik väga maitsv. Eriti head hapukapsad.
Vabandame, praegustele valikutele ei vasta ükski arvustus
Kaubaga väga rahul! Kiire ja meeldiv teenindus!
Tellin teilt kaupa juba mitmendat korda ja olen kogu protsessi ja kaubaga alati rahule jäänud. Eelneval suvel näidati TV-s kuidas Lõuna-Eesti kartulipõllud on vee all. Seetõttu sügisel tellimisel oli kvaliteedi osas väike hirm, kuid selgus, et täiesti asjata. Kaup on olnud kõrge kvaliteediga. Kui võimalik, siis kevadepoole võiks väiksemate kogustena müüa kartuliseemet. Meil ei ole küll kartulipõldu, aga oleme püüdnud perele tagada varajaselt värske kartuli. Olen küll juba 74-aastane, kuid teie e-poest tellimine on väga lihtne, mugav ja muretu. Telli ja oota kui koju kätte tuuakse ! Aitäh teile !
Ostsin Teie käest söögi kartuli “Baltic Rose”. Suurepärane toode. Kättesaamine oli väga mugav ja suhtlus sõbralik. Tänan väga.
Olen korduvalt tellinud ja väga rahul nii kaubaga kui ka toomisega. Kuna ei tohtinud ise kartukikotti tõsta (peale oppi), siis toodi kenasti kott ruumi ära. Aitäh!
Märtsis veel juurikad sama värsked ja head nagu sügisel. Eriti meeldib et saab tellida ka pakiautomaati.
Ostu sooritamine oli väga lihtne kuna toote info ja tellimise info on Teie kodulehel hästi arusaadav ja põhjalik. Kauba kättesaamine oli ülimalt mugav. Jätkake samas vaimus.
Особенная благодарность за доставку. Вежливый, замечательный парень поднял и заказ и настроение своей харизмой )))
Olen väga tänulik toodud kartulite eest! Tõite kiiresti ja täpselt lepitud ajal.
Olen väga rahul, on ilus kollane ja imehea kartul. Tellisin suure koti ja kolleeg käis juba ning noolis 5 kg omale. Ühel päeval tellisin ja järgmisel õhtul juba toodi kaup. Tegingi kohe ahjukartulid soolalihaga.
Kõik väga maitsv. Eriti head hapukapsad.